Klimata draugs

#KlimataDraugs spēles info

Skolu jaunatnes dziesmu un deju norises #DziedUnDejo2021 kopā ar Pasaules Dabas Fondu laiž klajā interaktīvu pastaigu spēli “#KlimataDraugs dzied un dejo”. Bērni un jaunieši aicināti doties ārā, svaigā gaisā, izkustēties un atbildēt uz āķīgiem un aizraujošiem jautājumiem par Dziesmusvētku tradīciju un klimatam draudzīgām izvēlēm. Spēli var iziet jebkurā vietā, jebkurā pulksteņlaikā. Dalība bezmaksas. 

Lasīt vairāk
#KlimataDraugs spēles info

Klimatam pozitīvi Svētki

XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki tiks rīkots kā klimatam draudzīgs notikums, ieviešot virkni risinājumu, kas vērsti uz sabiedrības izglītošanu un izpratnes veicināšanu.

Svētku padomdevējs klimata jautājumos būs Pasaules Dabas fonds, sadarbībā ar kuru tiks realizēts Latvijas vides aizsardzības fonda atbalstītais projekts “Klimatam pozitīvi XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki”.

Lasīt vairāk
Klimatam pozitīvi Svētki

Digitālais klimata kalkulators

Svētku padomdevējs klimata jautājumos Pasaules Dabas fonds, sadarbībā ar kuru tiek realizēts Latvijas vides aizsardzības fonda atbalstītais projekts “Klimatam pozitīvi XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki”, izstrādājis digitālo klimata kalkulatoru skolēniem.

Ikvienam būs iespēja uzzināt, cik videi draudzīgs viņš ir un ko katrs var darīt labāk.

Lasīt vairāk
Digitālais klimata kalkulators

KLIMATA KALKULATORS PASĀKUMU ORGANIZATORIEM

Skolu jaunatnes dziesmu un deju norišu #DziedUnDejo2021  konferencē “Pieredze un mācībstundas nākotnei” Vispārējo latviešu dziesmu un deju svētku organizatoram, Latvijas Nacionālajam kultūras centram, tika pasniegts Pasaules Dabas Fonda un #DziedUnDejo2021 organizatoru kopīgi izstrādātais Klimata kalkulators pasākumu organizatoriem. Digitālā rīka mērķis ir sniegt atbalstu lielu un mazu pasākumu organizēšanā, apzinot to ietekmi uz klimatu un piedāvājot videi draudzīgas alternatīvas.

Lasīt vairāk
KLIMATA KALKULATORS PASĀKUMU ORGANIZATORIEM