KOPDEJOŠANA

#DZSV KOPDEJOŠANA

Aizvadīta arī pirmā “TAVA KLASE” deju nodarība. 🕺💃
Ja jūsmāju dejotāji nepaspēja pievienoties – bez bēdu! 🌞

Mūzika: XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku tautas deju lielkoncerta “Līdz varavīksnei tikt” intermēdiju dziesmas – “Gavilēt nāc”, “Viena vista”, “Divi prāti”.

ATCERIES! DEJOT IR LAIME!

Kopā ar Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku virsvadītāju Reini Rešetinu kārtīgi izdejoties varēja arī 5.- 6. klašu skolēni.

ATCERIES! DEJOT IR LAIME!

Kopā ar XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku virsvadītāju Gunu Trukšāni atkārto tautas deju lielkoncerta “Saule vija zelta rotu” repertuāra deju soļus un to kombinācijas.

ATCERIES! JEBKURA KUSTĪBA VAR BŪT DEJA!

Kopā ar Jāni Kalniņu, Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Deju lielkoncerta repertuārā iekļautās dejas “Adi, raksti tautumeita” autoru, iepazinām dejas dažādību, ķermeņa un stājas nozīmi ikdienā un uz skatuves.

ATCERIES! JEBKURA KUSTĪBA VAR BŪT DEJA!

ATCERIES DEJOT IR LAIME!

Šorīt “Tava Klase” deju nodarbībā 1.-4. klasei izkustējāmies kopā ar XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku tautas deju virsvadītāju Reini Rešetinu.

Piektdienas latviešu dejas treniņstundā kopā ar XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku tautas deju virsvadītāju Gunu Trukšāni atkārtojām lielkoncerta “Saule vija zelta rotu” repertuāra deju soļus, to kombinācijas.

ATCERIES! JEBKURA KUSTĪBA VAR BŪT DEJA!