SAULESVIJA

#DziediUnDejo2021 norises “Saulesvija” ceļš aizveda arī uz Aizkraukles novadu, kurā satikām pat laimes lāci. Kas par varenskanīgu un staltu novadu!
Noskaties video un pārliecinies pats!

Alūksnes novadā rūpīgi lolo savu mīlestību pret dziesmu un deju. Jo dziesma un deja – tas ir spēks!

Noskaties #DziediUnDejo2021 norises “Saulesvija” reportāžu no Alūksnes novada.

19. jūlijā #DziediUnDejo2021 norišu ceļš ievijās Augšdaugavas novadā, kuru krāšņi rotā daudzi, jo daudzi radoši skolu jaunatnes kolektīvi.

Noskaties video un satiec Augšdaugavas novadu arī Tu!

15. jūlijā #DziediUnDejo2021 norises “Saulesvija” ceļš aizveda uz Bauskas novadu, kur satikām varenbrašus Svētku tradīcijas un procesa kopējus. Paldies skanīgajam un staltajam novadam par nepagurstošu un iedvesmas pilnu darbu gadiem ilgi gatavojoties XII Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, kas šogad noslēdzas pavisam citādi, kā ierasts. Svētki ir tur, kur esam mēs.

Svētki ir tādi, kādi esam mēs. Tiesa, šogad mēs esam citādi, bet aizven – ar dziesmu un deju sirdī.

19. jūlijā #DziedinDejo2021 norises “Saulesvija” ceļš aizveda uz Daugavpils novadu. Apraudzījām mūsu zeltu – talantīgos un radošos jauniešus un pedagogus.

Paldies, paldies, paldies!

13. jūlijā #DziediUnDejo2021 norise Saulesvijas ceļš devās uz Dienvidkurzemes novadu, lai godinātu tur mītošos Svētku sajūtas nesējus.

Paldies katram, kas dzīvo ar Dziesmu un deju svētkiem sirdī un nepagurstoši kopj mums visiem tik būtisko tradīciju. Jūs esat zelts. Lai top!

14. jūnijā #DziediUnDejo2021 norises “Saulesvija” saules ripa ieripoja arī Dobeles novadā.

Uzgavilējam ikvienam, kas piedalījās svinīgajā un citādajā Dobeles novada gājienā! Paldies jums! Malači!

Kas par vareniem dziedātājiem un dejotājiem mīt Jelgavā! Noskaties #DziediUnDejo2021 norises “Saulesvija” reportāžu no Jelgavas novada notikuma 15. jūlijā un pārliecinies pats!

Skanīgi un priecīgi #DziediUnDejo2021 norises “Saulesvija” sveicieni arī no Jelgavas novadi! Ja svētki ir tādi, kādi esam mēs, tad Jelgavā Svētki ir sirsnīgi, enerģiski, čakli un stalti.

Paldies ikvienam par nepadošanos un arvien iedvesmas pilnu darbošanos!

Laiks #DziediUnDejo2021 norises “Saulesvija” reportāžai no Jēkabpils.

Aplausi, gaviles, pateicības mīļajiem un čaklajiem pedagogiem, diriģentiem, horeogrāfiem un kolektīvu vadītājiem!

12.jūlijā Kuldīgā aizsākās #DziediUnDejo2021 pirmā norise: ceļš “Saulesvija”, kas no tradicionāla klātienes notikuma svētku dalībnieku gājiena Rīgā, laikmeta nosacījumu vadīts tas aizvīsies daudz garāku ceļu, līdzīgi kā pats Svētku tapšanas stāsts ir izvērties par sarežģītu ceļu trīs gadu garumā.

Kuldīdznieki parādīja sevi visā savā spožumā gan videosveicienos, gan klātienē izrotājot dzimto novadu.

#DziediUnDejo2021 norise “Saulesvija” 13. jūlijā ieripoja Liepājā un devās varenā eksursijā, lai iepazītu vēju pilsētā mītošos Dziesmu un deju svētku tradīcijas kopējus – radošus dziedātājus, dejotājus, muzicētājus, teātrmīļus un citus šodienas supervaroņus.

Noskaties video un nāc līdzi!

#DziediUnDejo2021 norise “Saulesvija” 13. jūlijā ieripoja Liepājā un devās varenā eksursijā, lai iepazītu vēju pilsētā mītošos Dziesmu un deju svētku tradīcijas kopējus – radošus dziedātājus, dejotājus, muzicētājus, teātrmīļus un citus šodienas supervaroņus.

Noskaties video un nāc līdzi!

Arī Līvānu novadā no paaudzes paaudzē lolo siltu mīlestību pret dziesmu un deju. Noskaties video un uzzini, kā #DziediUnDejo2021 norise “Saulesvija” aizritēja Līvānu novadā!

Radoši bērni un jaunieši – skaistākā Lavijas rota! To bez šaubām pierādīja Ludzas novada līksmie dziedātāji, dejotāji, tradīcijas kopēji.

Noskaties #DziediUnDejo2021 norises “Saulesvija” reportāžu no Ludzas novada un pārliecinies pats!

#DziediUnDejo2021 norisi “Saulesvija” ceļš 15. jūlijā aizveda arī uz smaidīgo un azartisko Salaspils novadu. Pielāgoto gājienu kopā ar jauniešiem atzīmēja arī izglītības un zinātnes ministre Anitu Muižnieci.

Kopīgi piedzīvota patiesi skaista un gandarījuma diena!

Ir klāt arī #DzediUnDejo2021 norises “Saulesvija” reportāža no saulainā Saldus novada!
Prieks dzirdēt, ka, par spīti tam, ka šis laiks attālinātajos mēģinājumos ir bijis grūts un izaicinājumiem pilns, kolektīvi saskata mākonīša zelta maliņu arī šajā laikā apgūtajās prasmēs.

Ilgojamies pēc ierastā, bet tikmēr sargājam tradīciju, svinam un esam.. citādi. Apņēmīgi, mērķtiecīgi un pielāgoties spējīgi.

#DziediUnDejo2021 norise “Saulesvija” Talsu novadā klātienē godināja tieši skolotājus un kolektīvu vadītājus – Dziesmu un deju svētku mantojuma nodošanas neatsveramu sastāvdaļu. Ikkatrs skolotājs un kolektīvu vadītājs kopj mūsu tik mīļās tradīcijas saknes.

Šis jums ir bijis izaicinājumiem pilns laiks. Paldies, ka Jūs esat!

#DziediUnDejo2021 norise “Saulesvija” satikās arī ar Tukuma novada aizrautīgajiem dziedātājiem, dejotājiem, muzicētājiem. Mūs sagaidīja saulaini, priecīgi, skanīgi un darbīgi Svētku tradīcijas lolotāji.

Kā mums visiem kopā gāja? Uzzini, noskatoties video!

23. jūlijā #DziediUnDejo2021 norises “Saulesvija” ceļš ievijās Valkā, kur atzīmējām dziesmas un dejas mīlestību kopā ar talantīgiem un radošiem jauniešiem un viņu pedagogiem.

Paldies, ka esat! Lai piepildās kvēlākie sapņi un mērķi!

12.jūlijā Ventspils pilsētā viesojās #DziediUnDejo2021 pirmā norise: ceļš “Saulesvija”.

Sirsnīgs paldies ikvienam dalībniekam, skolotājam, vecākam par izturību, centību un ne-pa-do-ša-nos! Paldies par milzīgo ieguldīto darbu.

12.jūlijā Ventspils novadā viesojās #DziediUnDejo2021 pirmā norise: ceļš “Saulesvija”. Svētki ir tur, kur esam mēs.

Un Svētki ir tādi, kādi esam mēs, tādēļ droši varam teikt, Ventspils novadā Svētki ir braši, neatlaidīgi, skanīgi un iedvesmas pilni. Malači!