SAULESVIJA

Svētki ir tur, kur esam mēs. Tātad.. Svētki ir Diasporā! #DziedUnDejo2021 Saulesvijas pateicības ceļš virtuāli apciemoja arī latviešu skolēnu kolektīvus ārvalstīs. Noskaties video un pievienojies ceļojumam pie savējiem un apkārt pasaulei!

#DziedUnDejo2021 norises “Saulesvija” ceļš aizveda arī uz Aizkraukles novadu, kurā satikām pat laimes lāci. Kas par varenskanīgu un staltu novadu!
Noskaties video un pārliecinies pats!

Alūksnes novadā rūpīgi lolo savu mīlestību pret dziesmu un deju. Jo dziesma un deja – tas ir spēks!

Noskaties #DziedUnDejo2021 norises “Saulesvija” reportāžu no Alūksnes novada.

19. jūlijā #DziedUnDejo2021 norišu ceļš ievijās Augšdaugavas novadā, kuru krāšņi rotā daudzi, jo daudzi radoši skolu jaunatnes kolektīvi.

Noskaties video un satiec Augšdaugavas novadu arī Tu!

Stalti, apņēmīgi, radoši dziedošie un dejojošie jaunieši – krāšņākā un cēlākā Latvijas rota! 27. jūlijā #DziedUnDejo2021 norises “Saulesvija” ceļš aizveda uz Ādažu novadu. Noskaties video un uzzini, kā mums gāja!

Arī Balvu novadā cītīgi kopj tradīcijas – dzied, dejo, muzicē un pāri visam – gavilē! Noskaties reportāžu no 21. jūlija #DziedUnDejo2021 norses “Saulesvija” viesošanās Balvu novadā.

15. jūlijā #DziedUnDejo2021 norises “Saulesvija” ceļš aizveda uz Bauskas novadu, kur satikām varenbrašus Svētku tradīcijas un procesa kopējus. Paldies skanīgajam un staltajam novadam par nepagurstošu un iedvesmas pilnu darbu gadiem ilgi gatavojoties XII Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, kas šogad noslēdzas pavisam citādi, kā ierasts. Svētki ir tur, kur esam mēs.

Svētki ir tādi, kādi esam mēs. Tiesa, šogad mēs esam citādi, bet aizven – ar dziesmu un deju sirdī.

Uzgavilējam Cēsu novadam! 26. jūlijā #DziedUnDejo2021 norise “Saulesvija” viesojās Cēsu novadā. Patiess prieks par dalībnieku dzīvesprieku, skanīgām dziesmām un spēju pielāgoties!

19. jūlijā #DziedUnDejo2021 norises “Saulesvija” ceļš aizveda uz Daugavpils novadu. Apraudzījām mūsu zeltu – talantīgos un radošos jauniešus un pedagogus.

Paldies, paldies, paldies!

13. jūlijā #DziedUnDejo2021 norise Saulesvijas ceļš devās uz Dienvidkurzemes novadu, lai godinātu tur mītošos Svētku sajūtas nesējus.

Paldies katram, kas dzīvo ar Dziesmu un deju svētkiem sirdī un nepagurstoši kopj mums visiem tik būtisko tradīciju. Jūs esat zelts. Lai top!

14. jūnijā #DziedUnDejo2021 norises “Saulesvija” saules ripa ieripoja arī Dobeles novadā.

Uzgavilējam ikvienam, kas piedalījās svinīgajā un citādajā Dobeles novada gājienā! Paldies jums! Malači!

22. jūlijā #DziedUnDejo2021 norises “Saulesvija” ceļš aizveda uz Gulbenes novadu. Uzgavilējam ikvienam tur mītošajam dejotājam, dziedātājam, muzicētājam!

Noskaties reportāžu un iepazīsti šos burvīgos jauniešus arī Tu.

Kas par vareniem dziedātājiem un dejotājiem mīt Jelgavā! Noskaties #DziedUnDejo2021 norises “Saulesvija” reportāžu no Jelgavas novada notikuma 15. jūlijā un pārliecinies pats!

Skanīgi un priecīgi #DziedUnDejo2021 norises “Saulesvija” sveicieni arī no Jelgavas novadi! Ja svētki ir tādi, kādi esam mēs, tad Jelgavā Svētki ir sirsnīgi, enerģiski, čakli un stalti.

Paldies ikvienam par nepadošanos un arvien iedvesmas pilnu darbošanos!

Laiks #DziedUnDejo2021 norises “Saulesvija” reportāžai no Jēkabpils.

Aplausi, gaviles, pateicības mīļajiem un čaklajiem pedagogiem, diriģentiem, horeogrāfiem un kolektīvu vadītājiem!

Svētki ir tur, kur esam mēs. Tādēļ arī Jūrmalas ielas un liedags 29. jūlijā pārvērtās skatuvē, kuru iedzīvināja paši brīnišķīgākie mākslinieki, kādi vien iespējams – novada dziedošie, dejojošie, muzicējošie jaunieši. Noskaties #DziedUnDejo2021 norises “Saulesvija” reportāžu un sajūti iedvesmu arī Tu!

12.jūlijā Kuldīgā aizsākās #DziedUnDejo2021 pirmā norise: ceļš “Saulesvija”, kas no tradicionāla klātienes notikuma svētku dalībnieku gājiena Rīgā, laikmeta nosacījumu vadīts tas aizvīsies daudz garāku ceļu, līdzīgi kā pats Svētku tapšanas stāsts ir izvērties par sarežģītu ceļu trīs gadu garumā.

Kuldīdznieki parādīja sevi visā savā spožumā gan videosveicienos, gan klātienē izrotājot dzimto novadu.

28. jūlijs Ķekavas novadā bija #DziedUnDejo2021 norises “Saulesvija” diena.

Noskaties reportāžu un iepazīsti tur mītošos dziedātājus, dejotājus, muzicētājus un viņu pedagogus!

#DziedUnDejo2021 norise “Saulesvija” 13. jūlijā ieripoja Liepājā un devās varenā eksursijā, lai iepazītu vēju pilsētā mītošos Dziesmu un deju svētku tradīcijas kopējus – radošus dziedātājus, dejotājus, muzicētājus, teātrmīļus un citus šodienas supervaroņus.

Noskaties video un nāc līdzi!

#DziedUnDejo2021 norise “Saulesvija” 13. jūlijā ieripoja Liepājā un devās varenā eksursijā, lai iepazītu vēju pilsētā mītošos Dziesmu un deju svētku tradīcijas kopējus – radošus dziedātājus, dejotājus, muzicētājus, teātrmīļus un citus šodienas supervaroņus.

Noskaties video un nāc līdzi!

Arī Limbažu novadā dzīvo Svētku sajūta. 23. jūlijā #DziedUnDejo2021 norises “Saulesvija” ietvaros mēs par to pārliecinājāmies un aicinām arī Tevi noskatīties reportāžu un iepazīt burvīgos Limbažu novada bērnus un pedagogus!

Arī Līvānu novadā no paaudzes paaudzē lolo siltu mīlestību pret dziesmu un deju. Noskaties video un uzzini, kā #DziedUnDejo2021 norise “Saulesvija” aizritēja Līvānu novadā!

Radoši bērni un jaunieši – skaistākā Lavijas rota! To bez šaubām pierādīja Ludzas novada līksmie dziedātāji, dejotāji, tradīcijas kopēji.

Noskaties #DziedUnDejo2021 norises “Saulesvija” reportāžu no Ludzas novada un pārliecinies pats!

Arī Ma-do-nas novads gavilē. Lustīgi, priecīgi un saulaini – tā pagāja #DziedUnDejo2021 norise “Saulesvija” Madonā. Noskaties video un pārliecinies pats!

Uzgavilējam Mārupes novadam! 29. jūlijā #DziedUnDejo2021 norise “Saulesvija” ievijās skanīgajā un līksmajā Mārupes novadā. Svētki ir tur, kur esam mēs. Svētki ir tādi, kādi esam mēs.. un Mārupē Svētki ir dvēseliski, skaisti, enerģiski un čakli.

Paldies, ka esat tādi, kādi esat!

Radoši. Enerģiski. Koši. Iedvesmas pilni. Tādi ir Olaines novadā mītošie un viņu Svētki.

Noskaties #DziedUnDejo2021 norises “Saulesvija” reportāžu no 28. jūlija un pārliecinies pats!

Svētki ir tur, kur esam mēs, un Svētki ir tādi, kādi esam mēs. Ogres novadā Svētki ir brīnumaini un krāšņi rotā Daugavas krastus. Noskaties #DziedUnDejo2021 reportāžu no 27. jūlija un pārliecinies pats!

19. jūlijā #DziedUnDejo2021 norise “Saulesvija” ievijās Preiļu novadā. Noskaties reportāžu un palūko, cik skanīgi, koši un dejiski mums gāja!
Paldies Preiļu novadam par nepagurstošo darbu, neatlaidību un mīlestību pret visu radošo!

#DziedUnDejo2021 norisi “Saulesvija” ceļš 15. jūlijā aizveda arī uz smaidīgo un azartisko Salaspils novadu. Pielāgoto gājienu kopā ar jauniešiem atzīmēja arī izglītības un zinātnes ministre Anitu Muižnieci.

Kopīgi piedzīvota patiesi skaista un gandarījuma diena!

Ir klāt arī #DziedUnDejo2021 norises “Saulesvija” reportāža no saulainā Saldus novada!
Prieks dzirdēt, ka, par spīti tam, ka šis laiks attālinātajos mēģinājumos ir bijis grūts un izaicinājumiem pilns, kolektīvi saskata mākonīša zelta maliņu arī šajā laikā apgūtajās prasmēs.

Ilgojamies pēc ierastā, bet tikmēr sargājam tradīciju, svinam un esam.. citādi. Apņēmīgi, mērķtiecīgi un pielāgoties spējīgi.

26. jūlijā “Saulesvija” ievijās arī Saulkrastu novadā. Noskaties reportāžu un pārliecinies, cik saulaini, sirsnīgi un radoši ir Saulkrastu novada jaunieši!

26. jūlijā #DziedUnDejo2021 norise “Saulesvija” ievijās Siguldas novadā. Svētki ir tur, kur esam mēs. Un Svētki ir tādi, kādi esam mēs. Siguldā Svētki ir ļoti, ļoti jaudīgi!

Noskaties reportāžu un iepazīsti tur mītošos iedvesmojošos jauniešus – dziedātājus, dejotājus, muzicētājus!

Uzgavilējam Smiltenes novada dziedātājiem, dejotājiem, muzicētājiem un viņu burvīgajiem pedagogiem! Paldies par paveikto, paldies par nepadošanos, paldies par dziesmas un dejas mīlestību.

#DziedUnDejo2021 norise “Saulesvija” Talsu novadā klātienē godināja tieši skolotājus un kolektīvu vadītājus – Dziesmu un deju svētku mantojuma nodošanas neatsveramu sastāvdaļu. Ikkatrs skolotājs un kolektīvu vadītājs kopj mūsu tik mīļās tradīcijas saknes.

Šis jums ir bijis izaicinājumiem pilns laiks. Paldies, ka Jūs esat!

#DziedUnDejo2021 norise “Saulesvija” satikās arī ar Tukuma novada aizrautīgajiem dziedātājiem, dejotājiem, muzicētājiem. Mūs sagaidīja saulaini, priecīgi, skanīgi un darbīgi Svētku tradīcijas lolotāji.

Kā mums visiem kopā gāja? Uzzini, noskatoties video!

Rēzeknes pilsēta zied. Tās ziedi – burvīgie, radošie jaunieši.

Palūko #DziedUnDejo2021 norises “Saulesvija” reportāžu no Rēzeknes pilsētas un pārliecinies pats!

20. jūlijā #DziedUnDejo2021 norise “Saulesvija” devās uz Rēzeknes novadu, kuru rotā bezgala talalntīgi bērni un pedagogi.

Jūs esat Dziesmu un deju svētku tradīcijas nākotne. Paldies, ka esat!

Jauniešu rokās ir mūsu tradīciju nākotne, un Ropažu novada jaunieši parādīja – mūsu nākotne ir drošās rokās! Ropažos dziesmu un deju mīl arī spītējot lietus lāsēm.

Noskaties #DziedUnDejo2021 norises “Saulesvija” 27. jūlija notikuma reportāžu!

 

23. jūlijā #DziedUnDejo2021 norises “Saulesvija” ceļš ievijās Valkā, kur atzīmējām dziesmas un dejas mīlestību kopā ar talantīgiem un radošiem jauniešiem un viņu pedagogiem.

Paldies, ka esat! Lai piepildās kvēlākie sapņi un mērķi!

Saulesvijas ceļš 23. jūlijā aizveda uz galznaino Valmieras novadu. Paldies ikkatram novadniekam, kas sevī kopj mīlestību pret deju un dziesmu. Paldies skolotājiem un vecākiem par iedrošinājumu, atbalstu un neatsveramo darbu, kas ielikts brašajos dziedātājos, dejotājos un muzicētājos.

12.jūlijā Ventspils pilsētā viesojās #DziedUnDejo2021 pirmā norise: ceļš “Saulesvija”.

Sirsnīgs paldies ikvienam dalībniekam, skolotājam, vecākam par izturību, centību un ne-pa-do-ša-nos! Paldies par milzīgo ieguldīto darbu.

12.jūlijā Ventspils novadā viesojās #DziedUnDejo2021 pirmā norise: ceļš “Saulesvija”. Svētki ir tur, kur esam mēs.

Un Svētki ir tādi, kādi esam mēs, tādēļ droši varam teikt, Ventspils novadā Svētki ir braši, neatlaidīgi, skanīgi un iedvesmas pilni. Malači!