Apsveikumu krātuve

Video veltījums no tautas deju lielkoncerta “Saule vija zelta rotu” horeogrāfes Dagmāras Bārbales

14. aprīlis

Šis video ir tapis kā veltījums visiem, kas jūtas līdzīgi. Tas ir veltījums tiem daudzajiem tūkstošiem dejotāju, kuriem ik dienas pietrūkst savi deju skolotāji, partneri un deju draugi. Tas ir veltījums tiem, kas ilgojas pēc kāpšanas uz skatuves dēļiem. Un, protams, tiem, kas tik ļoti gatavojās, lai šajā vasarā piedalītos skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos.

Ir grūti būt vienai – nesatikt dejotājus, nepiedzīvot desmitiem koncertu un pasākumu, apstāties un pilnībā mainīt dzīves ritmu. Tomēr visgrūtāk ir pārstāt radīt, jo tieši radīšana mani spēcina un iedvesmo ikdienā, tā virza uz priekšu. Laikā, kad nedrīkst, bet ļoti gribas, atradu veidu, lai radītu deju. To var dejot viens, bet patiesu maģiju tā piedzīvo tikai tad, kad esam vairāk.

Ar mīlestību un cerību uz drīzu tikšanos!

Horeogrāfija un izpildījums: Dagmāra Bārbale
Mūzika: tautas dziesma Kaspara Bārbala aranžējumā
Video: Kaspars Bārbals un Dagmāra Bārbale

SAULES ZĪMĒ ROTĀTIESIr grūti būt vienai – nesatikt dejotājus, nepiedzīvot desmitiem koncertu un pasākumu, apstāties un pilnībā mainīt dzīves ritmu. Tomēr visgrūtāk ir pārstāt radīt, jo tieši radīšana mani spēcina un iedvesmo ikdienā, tā virza uz priekšu. Laikā, kad nedrīkst, bet ļoti gribas, atradu veidu, lai radītu deju. To var dejot viens, bet patiesu maģiju tā piedzīvo tikai tad, kad esam vairāk.. Šis video ir tapis kā veltījums visiem, kas jūtas līdzīgi. Tas ir veltījums tiem daudzajiem tūkstošiem dejotāju, kuriem ik dienas pietrūkst savi deju skolotāji, partneri un deju draugi. Tas ir veltījums tiem, kas ilgojas pēc kāpšanas uz skatuves dēļiem. Un, protams, tiem, kas tik ļoti gatavojās, lai šajā vasarā piedalītos skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos. Ar mīlestību un cerību uz drīzu tikšanos!—Horeogrāfija un izpildījums: Dagmāra BārbaleMūzika: tautas dziesma Kaspara Bārbala aranžējumā Video: Kaspars Bārbals un Dagmāra Bārbale —

Geplaatst door Dagmāra Bārbale op Dinsdag 14 april 2020