Notikumu kalendārs

10. starptautiskā bērnu un jauniešu mākslas izstāde “Vērtību sakta” atklāšana

7. jūlijs 7. jūlijs

2020.gada 7. jūlijā tiks atklāta 10. starptautiskā bērnu un jauniešu mākslas izstāde “Vērtību sakta”. Tā būs 176 mākslas darbu lielformāta izdruku ekspozīcija Rīgas centrā Esplanādē pie Nacionālā Mākslas muzeja uz īpaši “Vērtību saktai” radītiem stendiem, kā arī virtuālajā izstādē mājas lapā https://vertibusakta.lv/

Ekspozīciju veidos trīs stendu “saktas”, ieaicinot skatītājus, pilsētas viesus un garāmgājējus daudzkrāsainā vērtību karuselī. Visus, ar izstādes dizainu saistītos darbus veic uzņēmums ZILBERS/DESIGN Māras Muižnieces Rīgas Mākslas skolas absolventa dizainera Pētera Zilbera vadībā.

Labākos darbus izvēlēsies starptautiska žūrijas komisija, kurā strādās pazīstami mākslinieki un mākslas pedagogi. Tiks piešķirtas 48 atzinības, un vismaz 12 dažādas balvas.

Izstādi rīko Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments un Māras Muižnieces Rīgas Mākslas skola sadarbībā ar Bolderājas Mūzikas un mākslas skolu, Latgales Priekšpilsētas mūzikas un mākslas solu un Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolu.

Darbu iesniegšana izstādei no 2020. gada 15. janvāra līdz 2020. gada 1. aprīlim mājas lapā https://vertibusakta.lv/