Notikumu kalendārs

Bērnu deju kolektīvu koncertu cikls “Ar sirdi dejā un svētkos”

15. jūnijs 15. jūnijs
17:00
VEF kultūras pils

2020.gada 14.-15. jūnijā plkst. 17.00 VEF kultūras pilī lielajā zālē Ropažu ielā 2, notiks Latvijas novadu bērnu deju kolektīvu koncertu cikls “Ar sirdi dejā un svētkos”, kurā divos saturiski atšķirīgos koncertos piedalīsies un Latvijas skolu jaunatnes deju svētku virsvadītāju dejas izdejos Latvijas novadu bērnu deju kolektīvi, kuriem ir bijusi vai pašreiz ir mākslinieciskā saikne ar deju svētku virsvadītājiem. 

Latvijas novadu bērnu deju kolektīvu koncertu cikls “Ar sirdi dejā un svētkos” ir saistīts ar daudzveidīgu un kvalitatīvu kultūras pasākumu un norišu sagatavošanu un īstenošanu ar mērķi apzināt, popularizēt un saglabāt visu Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku virsvadītāju daiļradi nākamajām paaudzēm.

Atzīmējot Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku 60.gadadienu biedrība „Deju kolektīvu apvienība „Liesma” un Valsts Izglītības satura centrs rīko Latvijas novadu bērnu deju kolektīvu koncertu ciklu “Ar sirdi dejā un svētkos”, kurā atcerēsimies un godināsim 42 deju svētku virsvadītājus no I līdz XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem.

Koncertā „No VII līdz XI deju svētkiem” kopā ar dejotājiem no TDA “Uguntiņa”, TDA “Dzintariņš”, JDK “Vizbulīte”, Liesmas studijas “Dzirkstis”, TDA “Teiksmiņa”, TDK “Dzirnas”, TDA “Gauja” studijas, TDK “Skabardzēni”, BDA “Dzīpariņš”,  TDA “Līgo” jauniešu studijas, TDA “Zelta sietiņš”, Talsu valsts ģimnāzijas TDK, TDK “Pūpolītis”, DK “Auseklītis”, TDA “Teiksma” studijas atcerēsimies un godināsim deju svētku virsvadītājus – Ritu Spalvu, Margu Apsīti, Dainu Štālu, Indru Filipsoni, Gitu Ūdri, Jāni Marcinkeviču, Jāni Ērgli, Agri Daņiļeviču, Vairu Dunduri, Artu Melnalksni, Ilzi Mažāni, Jāni Purviņu, Daci Adviljoni, Zandu Mūrnieci, Ievu Adāviču, Indru Ozoliņu, Litu Freimani, Ilmāru Dreļu, Ilutu Mistri, Gintu Baumani, Ivetu Pētersoni-Lazdāni, Taigu Ludboržu, Ingu Pulmani.

Koncertu mākslinieciskais vadītājs Jānis Marcinkevičs, režisore Anna Jansone, scenogrāfs Visvaldis Asaris.

Atbalsta Rīgas dome, VKKF, Valsts izglītības satura centrs, VEF kultūras pils

Biļetes iepriekšpārdošanā “Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv